Пошук дешевих авіаквитків: правила та лайфхаки

0
14

Покупка дешевих авіаквитків відкриває нові горизонти: можна подорожувати набагато частіше. Вартість проїзного документу залежить від різних факторів. На неї впливає день тижня, сезон, кількість днів до вильоту та багато іншого. Перед початком бронювання корисно ознайомитись з основними нюансами. Поради щодо придбання дешевих авіаквитків дозволять економити на перельотах.

Пошукаємо дешеві авіаквитки

Алгоритм пошуку дешевих авіаквитків

По-перше, важливий час. Вночі та рано вранці, коли робочий день ще не почався, ціни нижче, вибір більше. По-друге, корисно експериментувати з датами. Треба дивитися всі варіанти в діапазоні трьох днів до та після запланованих чисел. По-третє, вигідні пропозиції по авіаквитках зручно шукати через календар низьких цін.

Ще декілька порад:

  • Найкращу ціну компанії пропонують за 50-60 днів до відправлення рейсу.
  • Якщо поїздка спланована на літо, купуйте квитки в грудні.
  • Кількість вільних місць в салоні також впливає на вартість. Завантажені рейси дешевші.
  • Підписка на розсилки авіакомпаній допомагає вчасно дізнаватися про розпродажі. Найвигідніші з них проходять в лютому, березні, жовтні, листопаді. Це легко відстежувати на сервісі TripMyDream.
  • Звертайте увагу на авіаквитки з вильотами-прильотами посередині тижня. Цікаві вівторок, середа, четвер.

З суботи на неділю краще нікуди не летіти. Квитки з відправленням ввечері чи вночі зазвичай дешевші ранкових, денних. Але тут треба враховувати витрати на таксі.

Лайфхаки щодо придбання авіаквитків від туристів

Чудова пора — міжсезоння. Воно не обов’язково супроводжується поганою погодою. Але в цей час літає мало людей, тому ціни як на авіаквитки, так і на готелі падають.

Купуємо дешеві авіаквитки на TripMyDream

Вигідно купувати проїзні документи одразу в обидва напрямки (RT). Переліт в один (OW) зазвичай коштує більше, ніж з поверненням.

Гарячі пропозиції часто зустрічаються на чартерних рейсах. Нерозпродані місця на них видно за кілька днів до визначеної дати. Напрями таких перельотів — популярні міста, курорти, куди продаються тури.

Також вигідні пересадки. Це може бути політ однією компанією зі зручною пересадкою, який заощадить істотну суму. Тут важливий час між стикувальними рейсами, загальна тривалість перельоту.

Літайте лоукостерами та дискаунтерами. Вони завжди пропонують найнижчі ціни. Вартість квитка буде особливо вигідна без доплати за додаткові послуги.

При пошуку користуйтеся спеціальними сервісами. Вони видають відразу всі варіанти по заданому напрямку, залишається тільки обрати потрібний. Просто заповнюєте форму з містом вильоту і прильоту, виставляєте дати і бачите всі перельоти з цінами. Дуже швидко, зручно — спробуйте!