Баварія-Тур обманює і «кидає» клієнтів

0
20

Баварія-Тур обманює і «кидає» клієнтів! Не майте з ними справи коли не хочете зіпсувати собі відпочинку.
Заманюють невеликими розцінками і обіцяють хороші умови відпочинку — телевізор, кондиціонер, душ/туалет в номері а насправді після приїзду на курорт поселяють народ куда попало…мало з того що телевізорів чи кондиціонерів немає та щей в душ/туалет треба в черзі стояти бо один або на повесі або взагалі на прилеглій території.

Отже: Нас п»ятеро замовили 3 номери в віллі ОЛІВА в Будві через Баварію-тур, нам обіцяли новий корпус з ремонтом і номера з вище перерахованими вигодами, і безплатну парковку для авто. Коли ми приїхали нас власники Оліви поселили в бараки без вигод недалеко тої
вілли і сказали шо власне це забронювала для нас Баварія і взагалі ця фірма їм і за це не заплатила, також сказали що Баварія лише рекламує Оліву і показує її фотографії але не продає їхні номери. За стоянку
авта захотіла доплату 5/7 Евро на день. На нашу пропозицію доплатити за кращі номери нам запропонували оплати їм за номери ще раз а потім вимагати свої гроші які були оплачені в Баварії.
Наші протести і дзвінки на мобільний до Олени(виконавчий директор Баварії) не дали результатів. Вона запропонувала переселитись в такі ж бараки тільки на окраїні Будви.
Біля Оліви ми познайомились з багатьма іншими Львівянами яких в подібний спосіб кинула Баварія — поселили замість пристойної вілли Оліва в прилеглі бараки. Серед них були навіть молодята після весілля.
А одну пару взагалі відмовились поселяти зіславшись на нехватку місць
— так після скандалу їх таки поселили в обіцяну Оліву(виглядає закінчились бараки)
Подібним чином кинули знайому яка також скористалась Баварією для поїздки в Болгарію.
Після нашого приїзду до Львова і скандалу Баварія таки повернула різницю ціни між номерам з вигодами і без — але зіпсованого відпочинку не вернеш.
Вашко зрозуміти на що розраховує Баварія-Тур — аже відгуки туристів найкраща реклама(чи антиреклама), а після такого кідалова багато
клієнтів не назбираєш.
Напевно хочуть швидко розбагатіти на людях які не звернуться за
компесацією а потім змінити назву фірми.